Snelle bezorging bij u thuis
  Gratis bezorging vanaf €100,00 euro
  Veilig en makkelijk online betalen
  Voor alle vragen: 0294-267307
Proef Hongarije, Duitsland, Oostenrijk en Roemenië in je glas!
Dovin wijnen - Miranda Beems

Verkooppunten

Overzicht van wijnspecialisten

De vraag naar Hongaarse, Roemeense, Duitse en Oostenrijkse wijnen stijgt, echter verkopen ze zich niet vanzelf.

Wij zijn dan ook heel blij met onderstaande winkels en de diverse restaurants
die de wijnen via ons in hun assortiment hebben opgenomen en promoten.

Naam Plaats Provincie Website
Imperial Wijnkoperij webshop Den Dolder Utrecht http://www.imperialwijnkoperij.nl
Andere Wijn Den Haag Zuid-Holland http://www.anderewijn.nl
De Proeftafel.nl Zeist Utrecht http://www.deproeftafel.nl
De Wijnintermediair IJsselstein Utrecht http://www.dewijnintermediair.nl/
Euvitis Epe Gelderland http://www.euvitis.nl/
Henri Bloem Leiden Zuid-Holland http://www.henribloem.nl/
Rietveld Wines Fort Jutphaas Nieuwegein Utrecht http://www.rietveldwines.com/nl/fort-jutphaas/
Slagerij Bob van der Spruijt Vinkeveen Utrecht http://www.slagerijbobvanderspruijt.nl/slagerij
Slijterij en Wijnwinkel Bijlmakers Montfort Limburg http://www.bijlmakersmontfort.nl/page/view/17
Suyderwou's Wijnloods Zuiderwoude Noord-Holland http://www.wijnloods.nl/home.htm
Taste by Kirsten Gulpen Limburg http://www.tastebykirsten.nl
The Wine Spot Amsterdam-west Noord-Holland http://www.thewinespot.nl
van Dort Wijnspecialist Houten Utrecht http://www.vandort-wijnspecialist.nl/
Vino Velzky Den Haag Zuid-Holland http://www.vinovelzky.nl
Wijnexpert.nl De Wijk Drenthe http://wijnexpert.nl/contacts.html
Wijnhandel Delivino Maldegem België http://www.delivino.be/
Wijnhandel Jan van Breda Rotterdam Zuid-Holland http://www.janvanbreda.nl/
Wijnhuis Wijnen van Ons Harlingen Friesland http://www.onsharlingen.nl/
Wijnkelder Brouwersgracht Amsterdam-centrum Noord-Holland http://www.wijnkelder-brouwersgracht.nl/home.html
Wijnkoperij de Hermitage Amsterdam-oost Noord-Holland http://www.wijnkoperij-de-hermitage.nl/
Wijnvrouwen Epe Gelderland http://www.wijnvrouwen.nl/
Wijnwinkel De Filosoof Den Haag Zuid-Holland http://www.de-filosoof.nl
Wine and Roses Amsterdam-zuid Noord-Holland http://www.wineandroses.nl
Wittebol Wijn Aalsmeer Noord-Holland http://www.wittebol.nl/